L’oreal Mythic Oil – szampon z olejkiem szafranowym

Seria Mythic Oil stworzona przez markę L’oreal jest gamą prestiżowych, unikalnych produktów, które w głównej mierze bazują na naturalnych olejkach. W składzie serii można się dopatrzyć kilku olejków do włosów, które należy stosować jako odżywkę na wilgotne lub serum na suche włosy, oraz szamponów i balsamów wzbogaconych o wyciągi z naturalnych olejków.olejek-szafranowy.jpg

Godnym polecenia produktem, który zdecydowanie powinnaś wypróbować, jest szampon do włosów Mythic Oil do każdego rodzaju włosów, wzbogacony olejkiem szafranowym.

Produkt jest wydany w dużej butelce, która wystarczy na wiele miesięcy (to aż 750 ml produktu). Spokojnie mogą po niego sięgać salony fryzjerskie. Mniejsza „tradycyjna” wersja szamponu Mythic Oil z olejkiem szafranowym ma pojemność 250 ml.

Szampon jest delikatnym kosmetykiem, który nie obciąży włosów. Jego głównym zadaniem jest rozświetlić poszczególne pasemka i dokładnie, ale subtelnie oczyścić skórę głowy oraz usunąć tłuszcz i zanieczyszczenia z włosów. Z tego względu szampon z olejkiem szafranowym idealnie nada się do zmywania olejku po olejowaniu włosów. Co więcej – szampon zawiera złote, połyskujące drobinki, które natychmiast poprawiają wygląd włosów i nadają im delikatny, olśniewający połysk.

Szampon zawiera olejek szafranowy, który pomaga regenerować skórę głowy, zabezpiecza ja przed wszelkimi urazami, reguluje procesy zachodzące na powierzchni skóry. Olejek krokoszowy wnika do wnętrza włosów i chroni je, wzmacniając dodatkowo cebulki włosowe. Dzięki kompleksowej ochronie i zapewnionej regeneracji włosy odzyskują siłę, blask i sprężystość. Olej szafranowy odżywi nawet najbardziej zniszczone, wysokoporowate włosy i zapobiegnie utracie wody z wnętrza kosmyków.

Działanie olejku szafranowego wzmocnione jest przez olejek arganowy, który zabezpieczy włosy przed wysokimi temperaturami. Suszenie gorącym nawiewem suszarki i palące słońce nie będą już tak straszne włosom.

Warto również wspomnieć, że olejek szafranowy ma najwyższe stężenie witaminy E, która jest odpowiedzialna za młodość włosów.

Olejek Mythic Oil od L’oreal nie zawiera parabenów i odnajdzie się na wszystkich rodzajach włosów. Działanie szamponu z olejkiem szafranowym można wzmocnić, stosując inne produkty z serii Mythic Oil.